Для наших читачів, котрі уважно стежать за цінами на основні продукти харчування, з'явилися важливі новини. Справа в тому, що станом на суботу, 10 грудня, порівняно з минулим місяцем у популярних українських мережах супермаркетів змінилися ціни на курятину, гречку, вершкове масло та сіль. Цікаво, що сіль перестала зростати у ціні.

Про це стало відомо завдяки інформації від експертів порталу Minfin, пише "Хвиля".

Ціни на курятину

У грудні порівняно з листопадом подешевшала курятина. Так, вартість стегенця за місяць знизилася зі 100,33 грн./кг до 84,95 грн./кг, а гомілки подешевшали з 74,33 грн./кг до 67,95 грн. Не так значно знизилася ціна філе – з 134,64 грн/кг до 134,45 грн/кг.

Ціни на курятину, скріншот: Minfin
Ціни на курятину, скріншот: Minfin

Ціни на гречку

Майже на 10 гривень на місяць подешевшала гречана крупа. Середня вартість у супермаркетах у листопаді становила 76,99 грн./кг, а станом на 9 грудня ціна знизилася до 69,60 грн./кг.

Популярні новини зараз
Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів
Показати ще

Ціни на гречку, скріншот: Minfin
Ціни на гречку, скріншот: Minfin

Ціни на вершкове масло

Продовжують зростати ціни на молочні продукти. Зокрема вершкове масло за місяць додало в ціні майже 3 грн. У листопаді за 200-грамову пачку олії жирністю 73% потрібно було віддати в середньому 64,28 грн., а у грудні позиція обійдеться у 67,00 грн.

Ціни на вершкове масло, скріншот: Minfin
Ціни на вершкове масло, скріншот: Minfin

Ціни на сіль

Через закриття "Артемсолі" в Україні виник дефіцит кам'яної солі. У супермаркетах спеція представлена ​​сіллю морською харчовою, ціна на яку зростала кілька місяців поспіль. З листопада по грудень ціна стабілізувалася та на 10 грудня в середньому становить 32,55 грн./кг.

Ціни на сіль, скріншот: Minfin
Ціни на сіль, скріншот: Minfin

Нагадаємо, слід бути готовим: Нацбанк пояснив, на скільки подорожчають продукти до кінця року.

Раніше повідомлялося, цитрусові подорожчали на 74%: ціна на "новорічні" смакоти значно зросла.

Також, страви прісними не будуть: супермаркети порадували оновленими цінами на популярні спеції.