В Україні спостерігається сезонне ослаблення цін на овочі, фрукти та ягоди. Що можна купити набагато дешевше, показали аналітики проєкту EastFruit.

На ринку відзначається зниження ціни основні овочі "борщового набору". Так, з 12-26 гривень до 12-20 гривень за кіло подешевшала картопля.

Овочі та фрукти, скріншот: YouTube
Овочі та фрукти, скріншот: YouTube

Також на 10-15 гривень подешевшала морква та продається по 18-20 гривень за кілограм. Приблизно на 10 гривень впала вартість буряків, овочі пропонують по 13-20 гривень за кіло. Водночас капуста подорожчала на кілька гривень через скорочення пропозиції продукції.

На ринок стали більш активно надходити огірки, тож ціни на них впали на 10-13 гривень – до 10-15 гривень за кілограм. Також доступнішими стали помідори – по 30-55 гривень за кіло. Кабачки, які нещодавно коштували щонайменше 12 гривень за кіло подешевшали до 8 гривень.

Популярні новини зараз
Пенсію піднімуть на 1500 грн: кому пощастить Небезпечна хвороба повертається: через травму пальця хлопчик потрапив до інтенсивної терапії Три категорії пенсіонерів, кому піднімуть виплати Пенсіонери з картками ПриватБанку можуть залишитись без грошей: у чому проблема
Показати ще

Овочі на ринку. Фото: скрін youtube
Овочі на ринку. Фото: скрін youtube

У продаж почали надходити українські кавуни та дині, що призвело до зниження цін на цю продукцію. Кавуни пропонуються на 2-5 гривень дешевше – по 23-27 гривень за кіло. Дині можна взяти по 40-60 гривень за кіло.

Ціни на ягоди та фрукти. Фото: скрін youtube
Ціни на ягоди та фрукти. Фото: скрін youtube

Ціни на популярні ягоди також не стоять на місці. Наприклад, лохина продовжила падати в ціні й вже пропонується по 80-140 гривень за кіло, що приблизно на 40 гривень дешевше. Також на 10-20 гривень подешевшав абрикос – до 20-50 гривень за кіло.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, молочні продукти стали доступнішими, але не всі: на що витратимо менше грошей.

Також наш портал інформував, ціни пригнічують апетит: супермаркети змінили вартість сосисок, ковбасок та бекону.

Крім того, ми писали, полиці у магазинах спорожніють? Чому хліб може стати дефіцитним продуктом.