З початку липня більшість АЗС стабільно утримують ціни на нафтопродукти, незважаючи на зростання оптових цін та зміни на валютному ринку. Втім, ситуація може швидко змінитись. Про це йдеться у матеріалі видання enkorr.

Європейські котирування бензину збільшились на 1,09 гривні/літр, а дизпалива – на 0,41 гривні/літр. В результаті збільшились і оптові ціни на пальне. Бензини подорожчали на 0,80 гривні, а дизпаливо – на 0,23 гривні за літр.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Проте роздрібні ціни на більшості українських АЗС вдалося утримати більш-менш стабільними. За даними, бензин додав у вартості всього 2 копійки, а дизельне пальне – 14 копійок. Тобто зростання оптових цін не вплинуло на роздріб.

Таку цінову стабільність забезпечили залишки дешевого палива, а також запас маржі. Проте гравці ринку попереджають, що ситуація може змінитися, оскільки запаси палива, закупленого за нижчими цінами, закачуються, а закупівельні ціни продовжують зростати.

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

"Закупівельні ціни впевнено зростають, дешевші залишки вимиваються, тому, скоріш за все, найближчим часом все більше мереж середнього і нижчого цінового діапазону переглянуть свої ціни", - прогнозують в одній із паливних компаній.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, відчутне подорожчання автогазу: експерт засмутив прогнозом власників авто із ГБО.

Також наш портал інформував, у автовласників лише 10 днів: хто зважився на процедуру, має поспішити.

Крім того, ми писали, наслідки відчують не лише водії: чого чекати після підвищення акцизів на пальне.