Андрій з Одеси звернувся із заплутаною ситуацією. Він отримує рахунки за комунальні послуги від двух різних компаній після того, як його будинок був переданий з управління однієї компанії до іншої.

Тепер в нього в голові одне запитання, адже він не знає, з ким саме йому слід укладати договір і платити за послуги. Він стверджує, що всі цивільні права і обов'язки ґрунтуються на договорі між сторонами.

Комуналка. Фото: скрін youtube
Комуналка. Фото: скрін youtube

Це означає, що якщо у Андрія є договір з попередньою компанією, то йому слід продовжувати сплачувати за послуги саме їй, незважаючи на зміни у власності будинку.

Щодо переходу будинку до іншої компанії, це варто розібрати докладніше. Чи було офіційно підтверджено такий перехід через місцеву раду? Якщо ні, то Андрій може продовжувати оплату лише попередній компанії.

Популярні новини зараз
Продаж квартири зажене у мінус: нові податки на нерухомість з’їдять весь прибуток Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому
Показати ще

Борги за комуналку
Борги за комуналку

А відносно субсидії, тут теж потрібно враховувати деталі. Якщо у Андрія є договір з однією з компаній, то йому слід звертатися до неї за довідкою про заборгованість. Це буде важливим кроком для отримання субсидії в подальшому.

Нагадаємо, боржникам за комуналку дадуть допомогу, аби розрахуватися з постачальниками: кому пощастить

Раніше ми писали про те, що отримання житлової субсидії: боржникам дали другий шанс

Вам буде цікаво дізнатися 10 окладів при виході на пенсію: хто отримає чималі гроші