В Україні з’явилися додаткові причини, з яких роботодавці можуть звільнити з посад своїх співробітників. Стало відомо, які підстави вважаються законними для припинення співпраці з працівниками в різних підприємствах.

Про це повідомляє народна депутатка України Ірина Геращенко на своєму каналі в Telegram.

Народна депутатка стверджує, що тепер керівництво компаній можуть звільняти працівників, які були засуджені на позбавлення волі. Проте, вона наголошує, що в цьому випадку з людиною можна розірвати контракт тільки якщо вона не може більше працювати або викликає недовіру у керівництва.

"Вносяться застереження до правил внутрішнього трудового розпорядку стосовно дій або бездіяльності працівника, що можуть сприяти державі-агресорці", - стверджує Ірина Геращенко на своєму каналі в Telegram.

Скриншот з каналу Ірини Геращенко. Фото: Telegram
Скриншот з каналу Ірини Геращенко. Фото: Telegram

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Отже, керівництво може припинити співпрацю з працівником у тому випадку, якщо його дії можуть допомагати Російській Федерації на стратегічних об’єктах. До того ж, ще однією підставою для звільнення є той факт, що співробітник не виконує правила внутрішнього розпорядку.

"На жаль, були відхилені поправки від "ЄС" до другого читання , які захищали працівника від свавілля роботодавця під приводом "невиконання внутрішніх правил", під які можна підвести будь які дії", - також заявила депутатка.

Підприємці
Підприємці

Нагадаємо, що в Україні змінили процес отримання державних пільг на оплату комунальних послуг.

Як повідомляли раніше, українцям збільшать розмір матеріальної допомоги на дитину.

Як писав "Знай" раніше, українським роботодавцям дозволили змінювати посаду працівників без їхньої згоди.