У Польщі зараз починається щось дійсно круте і важливе для українських жінок, які опинилися тут в пошуках безпеки та нових можливостей.

Все завдяки новій програмі, яка має на меті допомогти саме їм знайти роботу та відчути себе більш впевнено в нових обставинах. І це не просто чергова ініціатива. Це шанс на нове життя для багатьох, хто мріє про стабільність і можливість допомагати своїм родинам.

жанки працюють на городі, ілюстративне фото з вільних джерел
жанки працюють на городі, ілюстративне фото з вільних джерел

Програма пропонує багато корисного: починаючи з курсів, які допоможуть зрозуміти, який напрямок кар'єри обрати, до вивчення польської мови, що є ключовим аспектом для успішної інтеграції та працевлаштування в Польщі.

Це величезний плюс, адже знання мови відкриває більше дверей і допомагає почувати себе частиною спільноти. Крім того, організатори хочуть навчити польських роботодавців цінності та переваг найму українців.

Популярні новини зараз
Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році
Показати ще

Робота у Польщі
Робота у Польщі

Вони показують, що працівники з України – це не тільки додаткові руки, але й талановиті, вмотивовані люди, готові вкладатися в роботу та розвиток компаній.

Програма відкрита для всіх українських жінок у Польщі, незалежно від їхнього віку, освіти чи професійного досвіду. Це означає, що кожна може знайти в ній щось для себе, навіть якщо зараз здається, що вихід з ситуації неможливий.

Особлива увага приділяється тим, хто найбільше потребує підтримки, зокрема жінкам, які пережили труднощі чи втрати.

українка
українка

Ця програма - це не просто допомога у пошуку роботи. Це про взаємодопомогу, співпрацю та підтримку між народами Це ще раз доводить, що коли ми допомагаємо один одному, ми можемо подолати будь-які виклики і будувати міцнішу, дружню спільноту.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua спочатку засмердиться шафа, а потім і ви: як позбутися неприємного запаху в речах і недопустити його потім

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, він прийде знову: мати кілька років страждала після смерті сина, але потім він з'явився на кухні серед ночі