Українці відправляють через "Нову пошту" всілякі посилки, але заборони все ж таки є. Наприклад, компанія не перевозить зброю, наркотичні речовини, валюту та багато іншого.

До списку також входять продукти, але якщо вони не відповідають вимогам.

Нова Пошта. Фото: скрін youtube
Нова Пошта. Фото: скрін youtube

У компанії "Нова пошта" розповіли, які продукти харчування українці можуть надсилати. Про це можна дізнатися завдяки коментарю поштового оператора у Facebook.

Один із клієнтів запитав, чи можна скористатися послугою пошти, якщо потрібно відправити продукти, що швидко псуються, в терморежимних боксах.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

У компанії відповіли, що деякі продукти дозволено перевозити – фрукти, овочі та зелень. Але вони мають бути упаковані відповідно до стандартів та якості.

Нова Пошта. Фото: скрін youtube
Нова Пошта. Фото: скрін youtube

"А ось у доставці вимагають продуктів харчування спеціального температурного режиму або з терміном придатності до 5 діб (терміни зберігання повинні бути вказані на упаковці), охолоджених або заморожених продуктів, молочних продуктів або ягід, на жаль, не зможемо допомогти у доставці", - додали в компанії.

Відповідь Нової пошти, скріншот
Відповідь Нової пошти, скріншот

Також у "Новій пошті" розповіли, що на майбутній Великдень відділення працюватимуть у звичайному режимі, щоб українці змогли скористатися послугами доставки навіть у свято.

Нагадаємо, що Нова Пошта пошкодила посилку: як оператор має компенсувати збитки.

Раніше ми повідомляли, що Укрпошта запроваджує важливі зміни: як ідуть посилки та листи до Польщі.

Також стало відомо, що шкідливо та дорого: українці запідозрили Нову пошту у накручуванні вартості.