Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми квитанціями з комуналки, є дуже важлива інформація. Цього разу українцям вирішили нагадати дуже важливий нюанс під час передачі показників лічильників "блакитного палива".

Про це стало відомо завдяки повідомленню на порталі системи "Portmone".

Показники лічильника. Фото: скрін youtube
Показники лічильника. Фото: скрін youtube

Повідомляється, що українцям не варто забувати, що потрібно регулярно знімати показники з газового лічильника та передавати результати, аби комунальні компанії могли правильно розрахувати оплату за споживання.

При цьому в українців може бути встановлений один із видів газових лічильників – електронний та механічний. Споживачам пояснили, як знімати та передавати свідчення у тому чи іншому випадку.

Популярні новини зараз
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Зокрема, на механічному газовому лічильнику встановлено табло із восьми цифр. Однак передавати потрібно не все, а лише ту частину, яка стоїть до коми чи крапки. Тобто дані читаються зліва направо. Також слід не забути вказати нулі зліва перед числом. Якщо ж коми немає, записуйте число повністю.

Показники лічильника, скріншот: Facebook
Показники лічильника, скріншот: Facebook

У свою чергу, електронні лічильники оснащені таблом з ряду цифр, а розділені вони комою або рамкою червоного кольору. Для передачі показань потрібно записувати лише те, що стоїть після нулів і перед червоною рамкою зліва направо.

Споживачам також радять фіксувати показання лічильника 1 числа кожного місяця, а передавати їх до комунальних компаній з 1 по 5 число того ж місяця.

Нагадаємо, біжіть до свого лічильника на початку квітня: українцям уточнили важливий нюанс про зняття показників.

Раніше повідомлялося, ціни на гарячу ванну зростають по всій країні: скільки коштує в кожному регіоні.

Також, куди звернутися, щоб оскаржити комунальні борги: зробіть це або заплатіть більше.