Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з усією відповідальністю стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що в Україні очікується зростання тарифів на електрику в середньому до 3,5-4 грн.

Так, у Міненерго активно розглядають питання підвищення тарифів на світ для побутових споживачів.

Про це стало відомо завдяки заяві голови "Спілки споживачів комунальних послуг" Олега Попенка.

Олег Попенко
Олег Попенко

"Була пропозиція це зробити ще восени минулого року, але політично було прийнято рішення. На сьогоднішній день питання розглядається. Можливо, навіть за 2024 рік підвищення тарифів на електроенергію буде проведено двічі. Перший етап — 1 травня або 1 червня, тарифи на електроенергію піднімуть у середньому до 3,5-4 грн", - сказав він.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Він також нагадав, що також минулого року в НАК "Нафтогазі" та Міненерго розглядалося питання щодо підвищення тарифу на газ.

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube
"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

"Я не стверджую, що на 100% це буде прийнято, але я знаю, що вивчається питання підняття на 1-1,5 грн. Сьогодні ми з вами платимо 7,96 грн за газ, що відпускається "Нафтогазом", а розглядалося питання 9- 9,5 грн Якщо вартість електроенергії для побутових споживачів зросте з 1 травня або 1 червня, це автоматично підніме вартість обслуговування багатоквартирного будинку в середньому на 10-15%, а якщо вартість газу зросте, це автоматично підніме тарифи на теплопостачання та гарячу воду.", - пояснив він.

Нагадаємо, одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки.

Раніше повідомлялося, комунальники анонсували "наслідки" неплатникам: доведеться відповідати за всією суворістю.

Також, комуналка, субсидії та пенсії: які зміни принесе українцям весна.