Українці нагромадили рекордні суми боргів за комунальні послуги, зокрема опалення. Комунальні підприємства мають намір серйозно боротися із боржниками, зокрема "запрошуючи" їх до суду. Про це свідчить інформація на сайті "Облтеплокомуненерго".

Комунальникам "розв'язали руки" у питанні боротьби з боржниками. Після скасування мораторію підприємства можуть нараховувати штрафи, пеню, відключати послуги, а також вимагати виплати заборгованості через суд.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Так, багато споживачів накопичили борги за опалення. Громадян закликають погасити заборгованості або звернутися до постачальника послуг, щоб укласти договір реструктуризації та виплатити суму частинами.

При цьому комунальники рекомендують не ігнорувати попередження, адже у разі передачі справи до суду, на споживача покладуть додаткові витрати.

Популярні новини зараз
Абонентам Київстар та Vodafone дали важливі інструкції: інакше вигідного тарифу не бачити Нові тарифи на воду та каналізацію: за кожен кубометр – 86 гривень Київстар раптово змінює тарифи: що стосується всіх абонентів Надбавку дадуть після звернення до ПФУ: хто з пенсіонерів може стати багатшим на 900 грн
Показати ще

Рахунки за опалення. Фото: скрін youtube
Рахунки за опалення. Фото: скрін youtube

"Нагадуємо, що несплата за користування житлово-комунальними послугами має наслідки. Зокрема, стягнення заборгованості в судовому порядку, але в цьому випадку боржнику додатково доведеться сплачувати судовий збір і штрафні санкції – інфляційні втрати, пеня, тощо", - попередили українців.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, заберуть частину пенсії і не тільки: неоплачені платіжки можуть спричинити велику біду.

Також наш портал інформував, комуналку сплатить держава: хто з українців може не переживати за платіжки.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, у постачальника буде всього місяць: українцям обіцяють знизити платіжки за комунальні.