Питання нарахування сум в платіжках завжди актуальне питання. Але, що з ними робити, коли ви тимчасово виїхали з помешкання?
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗ початком повномасштабного вторгнення українці були змушені виїхати зі своїх будинків, Про те, що робити в такому випадку. розповіли на офіційній сторінці Сумської філії "Газмережі".
Якщо є пристрій обліку природного газу
1) Передавайте кожного місяця показники з 1 по 5 число. Зробити це можна через особистий кабінет споживача. Передавати дані потрібно незалежно від того чи користуються в помешканні газом.
2) Надішліть письмову заяву до Сумської філії "Газмережі" про факт тимчасового непроживання. До заяви прикріпіть документ, який підтверджує ваше теперішнє місце перебування.
Якщо ви не перебуваєте вдома понад півроку, то протягом 30 днів з закінчення періоду, потрібно надіслати цей документ повторно.
Якщо лічильник відсутній
Якщо у вашому будинку відсутній лічильник, зверніться до Сумської філії "Газмережі" з письмовою заявою та підтверджуючими документами.
В такому випадку, розрахунок проводиться наступним чином: якщо в будинку зареєстровано кілька осіб, об’єм газу визначається з розрахунку на 1 людину. Але коли зареєстрована 1 особа, то перерахунок об’єму не здійснюється.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, "Шо хочу, то намалюю": клієнтам "Нафтогазу" підказали, як не помилитися з показниками
Раніше портал Знай інформував, платити за труби? Що нового буде в газових платіжках для приватних і багатоквартирних будинків
Також наш портал повідомляв, отримувати субсидію знову можна в кількох випадках: українцям підказали як це зробити