Для всіх наших шановних читачів, які уважно ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є дуже важлива інформація від компанії "Нафтогаз". Справа в тому, що деякі споживачі досі не можуть розібратися, навіщо передавати показники обласним ГРС, якщо можна одразу в "Нафтогаз".

Багато споживачів скаржаться на те, що можуть довіряти в цьому плані лише компанії "Нафтогаз".

Про це стало відомо завдяки відповіді експертів із компанії "Нафтогаз" у соціальній мережі Facebook.

Лічильник газу, скріншот: YouTube
Лічильник газу, скріншот: YouTube

Одна з клієнток компанії звернула з таким питанням: А якщо передавати свідчення вам, поки є така функція, а не Миколаївської ГРС? Віри їм немає. "Шо хочу, то намалюю", не буде. Все одно ви ж їм передаєте.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Показники лічильника газу, скріншот: YouTube
Показники лічильника газу, скріншот: YouTube

У компанії "Нафтогаз" заявили, що клієнти Миколаївської філії ТОВ "ГАЗМЕРЕЖІ" можуть передати показання лічильника з 28 по 5 число включно такими способами:

- в особистому кабінеті https://my.gas.ua/login (Для цього потрібно натиснути кнопку "Передати показники" Вашому ОК)

- у чат-боті GASUA Viber, Telegram, а також Messenger (Facebook) (Для цього потрібно натиснути кнопку "Передати показники" у чат-ботах GASUA).

- за допомогою IVR меню, а також зателефонувавши в контакт-центр ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" за номерами 0663002888, 0983002888, 0933002888.

- за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 4647. Для цього необхідно у повідомленні ввести номер особового рахунку (9 цифр), пропуск, фактичні показання лічильника (5 цифр). Важливо вносити лише чорні цифри до коми, які вказані на лічильнику. Наприклад, "123456789 00123".

- на нашому сайті https://gas.ua/uk/indicators, використовуючи тільки особовий рахунок та перші три літери прізвища власника рахунку .

Відповідь "Нафтогаза", скріншот: Facebook
Відповідь "Нафтогаза", скріншот: Facebook

Нагадаємо, пенсія, виплати на онуків, а субсидія буде? У Пенсійному відповіли на гостре запитання.

Раніше повідомлялося, що потрібно зробити споживачам газу до 20 грудня: газовики просять не проґавити.

Також, після перевірки виставили "потрійний" рахунок: у "Yasno" підказали, як не потрапити в боргову яму.