Для всіх наших шановних і дорогих читачів, які під час походу в магазин чи ринок, уважно стежать за цінами на головні продукти, є низка важливих новин. Справа в тому, що великі українські супермаркети оновили ціни на олію, гречку та курячі яйця.

Варто відразу відзначити той факт, що лідером серед продуктів, які знижуються в ціні швидше за інші, виявилася гречана крупа.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Ціни на яйця. Фото: скрін youtube
Ціни на яйця. Фото: скрін youtube

Вартість курячих яєць

Згідно з відкритою інформацією, станом на 28 вересня вартість яєць за місяць зросла відразу на 3-4 гривні: Квочка подорожчали з 45,82 грн. до 48,50 грн., а Ясенсвіт – з 46,34 грн. до 50,37 грн. за десяток.

Популярні новини зараз
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Ціни на яйця, скріншот: Minfin
Ціни на яйця, скріншот: Minfin

Вартість олії

У той же час, ціни на олію почали знижуватися. Так, у серпні пляшка "Олейни" 850 мл коштувала в середньому 61,13 грн., а у вересні – 53,55 грн. Соняшникова олія "Щедрий Дар" у пляшці 850 мл коштує 57,50 грн. порівняно із 58,24 грн. в серпні.

Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin
Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin

Вартість гречаної крупи

Найбільш помітно за місяць подешевшала гречана крупа. Так, у серпні в середньому по супермаркетах її можна було купити за 47,26 грн./кг, а ось у вересні ціна впала майже на 10 гривень – 37,75 грн./кг.

Ціни на гречку, скріншот: Minfin
Ціни на гречку, скріншот: Minfin

Нагадаємо, з такими цінами можна розоритися: наприкінці вересня супермаркети різко підняли вартість свинини, курятини та сала.

Раніше повідомлялося, що він є в кожному кошику: українців попередили про подорожчання дуже важливого продукту.

Також, економія обійдеться ще дорожче: чому не варто робити запаси дешевої картоплі, хоча час уже "підтискає".