Незважаючи на те, що багато наших громадян через війну виїхало закордон, в Україні влітку відновили обов'язкову повірку лічильників. У зв'язку з цим у споживачів комунальних послуг виникає багато питань пов'язаних із процедурою.

Про усі важливі моменти розповіли на порталі cks.com.ua.

Показники лічильника. Фото: скрін youtube
Показники лічильника. Фото: скрін youtube

Перевірку приладів мають право здійснювати лише кваліфіковані організації.

Споживачі комунальних послуг мають право самостійно обирати між різними компаніями або скористатися послугами партнерів ЦКП, інформація про яких доступна на офіційному сайті у відповідному розділі.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Газові лічильники. Фото: Youtube
Газові лічильники. Фото: Youtube

Для того щоб замовити повірку лічильнику клієнту необхідно заповнити заявку у якій слід вказати необхідні дані, кількість лічильників і як саме проводити повірку (з демонтажем чи без).

При використанні онлайн-форми на сайті ЦКС дані про проведену перевірку будуть автоматично внесені до системи.

На сайті можна вказати доставку підтверджуючого документа прямо додому.

Лічильник води. Фото: скрін youtube
Лічильник води. Фото: скрін youtube

Якщо мешканець вирішив довірити перевірку іншої компанії, що спеціалізується на контролі водолічильників та обліку тепла, то після процедури необхідно надати документацію до ЦКС для оновлення даних у постачальників послуг, таких як "Київтеплоенерго" та "Київводоканал".

Ці матеріали включають копії свідоцтв, актів і фотографії пристрою. Оновлення можна провести через месенджери, включаючи Facebook, Telegram та Skype.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв будинок порожній, але люди зареєстровані: юристка підказала, як українській родині "вибити" субсидію.