Громадяни України, які постраждали від підлого вторгнення російської армії, продовжують отримувати підтримку від Товариства Червоного Хреста. У 2023 році в Україні запустять новий проект з фінансової підтримки ветеранів, які отримали інвалідність І-ІІ групи.

Відомо, що проект реалізують Міністерство ветеранів спільно із Товариством Червоного Хреста України.

Про це стало відомо завдяки ухваленій постанові Кабінету міністрів України.

Суспільство Червоного Хреста, скріншот: YouTube
Суспільство Червоного Хреста, скріншот: YouTube

Таким чином, ветерани, які надали статус особи з інвалідністю внаслідок війни І чи ІІ групи, та відомості про які внесено до Єдиного державного реєстру ветеранів війни, зможуть отримувати грошову допомогу у розмірі 4000 грн. на місяць протягом чотирьох місяців, тобто загалом 16 тис. грн.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Заяву можна подати у електронній формі. В даний час проект знаходиться на стадії технічного доопрацювання.

Оформлення, скріншот: YouTube
Оформлення, скріншот: YouTube

Варто також нагадати нашим читачам, що в Україні збільшився середній розмір декретної допомоги. Декретна відпустка українок почала оплачуватись більше в середньому на 16,1%, якщо порівнювати з показниками минулого року.

Згідно зі статистикою у період із січня по листопад 2022 року середній розмір допомоги становив 387,87 гривні за кожен день у декреті.

Нагадаємо, відпочиватимемо більше? В Україні запровадили з 1 січня новий вид відпустки, але є нюанси.

Раніше повідомлялося, пенсійні виплати не підвищать, але українці отримуватимуть більше: що зміниться у 2023 році.

Також, українці скаржаться на відмову в обслуговуванні банком: причина паспорта.