Для наших читачів, які вже замислюються купувати разом з сусідами генератор, є дуже цікава інформація. Справа в тому, що вирішення даного питання може обійтися приблизно в 5500 американських доларів, якщо розраховувати на 4 квартири, які необхідно "просочити" світлом повністю.

Про це в інтерв'ю з політичним експертом Юрієм Романенком і журналістом Миколою Фельдманом заявив Андрій Єременко, керівник компанії "Убис" - українського виробника домашніх і промислових систем накопичення енергії, пише "Хвиля".

Генератори, скріншот: YouTube
Генератори, скріншот: YouTube

"Найменше рішення, яке ми можемо запропонувати - 3,6 кіловат потужності інвертор і 7,2 кіловат-години батарея. Типовий сценарій використання будинок, непродовольчий магазин, аптека, невелике кафе. Там, де у людей немає фізично можливості поставити генератор. Наприклад, офісний центр, багатоквартирний будинок", — заявив експерт.

Відповідаючи на питання про можливості забезпечити накопичувачем поверх багатоквартирного будинку (4 квартири) Єременко зазначив: "Така система, про яку я говорив, буде коштувати близько 5.5 тисячі доларів. І важливо, щоб ніхто з мешканців не став зловживати ситуацією. Важливо, щоб ми навчилися в суспільстві домовлятися - це і буде основою енергетичної децентралізації".

Популярні новини зараз
Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Головне за 27 травня: Маша Полякова готується до весілля, полуниця по 120 гривень, контрнаступ ЗСУ та здорожчання електрики 5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Нагадаємо, чого ви не знали про генераторах: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення.

Раніше повідомлялося, АЗС підвищили ціни на всі види палива, крім дизеля: водіїв засмутили новими цінниками.

Також, немає світла - немає знижок: українцям загрожують дефіцитом важливих продуктів, що і як може подорожчати вже в грудні.