Стало відомо про те, як правильно потрібно зберігати вдома пальне для генераторів, щоб це не призвело до трагічних наслідків. Безпека понад усе.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це розповіли у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Справа в тому, що через регулярні обстріли росіян з критичної інфраструктури, велика частина українських областей має проблеми з електропостачанням, і тому народ почав шукати альтернативу.
Однією з таких стали генератори, які, як виявилося, досить небезпечні. Увечері 4 грудня в одній із столичних квартир, за попередньою інформацією, одна з таких вибухнула.
У ЦБК розповіли, чому не можна нехтувати безпекою, оскільки це залежить і від умов зберігання пального.
Справа в тому, що заводський бензин із вмістом етанолу до 5% може зберігатись до року. Натомість бензин із міні-НПЗ можна зберігати не довше місяця. А от якщо вміст етанолу більше 30%, тоді його не можна довго зберігати.
При виборі генератора потрібно правильно враховувати особливості техніки. Найкраще вибирати такий, який має сильний запас потужності, тому що в майбутньому вам може знадобитися підключення додаткового обладнання.
Щоб значно продовжити експлуатаційний термін, слід враховувати необхідний мінімум навантаження апарата - це 20% потужності у випадку з бензиновим, і 25%, якщо це дизельний двигун.
При стандартному наборі техніки підійде навіть із потужністю 2 кіловати, проте якщо з вами живе 3-4 особи, тоді підбирайте з потужністю не менше 5 кіловат.
Нагадаємо, що про що не сказали українцям з приводу генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Раніше повідомлялося, як вплинуть відключення електроенергії на ціни в Україні: один нюанс може змінити все
Також українцям нагадали, як перевірити нарахування субсидії не виходячи з дому: покрокова інструкція