Щоб побудувати перші станції метро в бік Троєщини, владі знадобиться близько 5-6 років.

Про це заявив Віктор Брагінський - начальник столичної підземки - в ефірі українського телеканалу.

Перед тим, як нарешті почати будівництво багатостраждального метро, владі доведеться виконати титанічну роботу з підготовки. Спочатку необхідно закінчити роботу над Подільсько-Воскресенським мостом, ввести його в експлуатацію, і тільки після цього говорити про розширення підземки. Все тому, що саме по цьому мосту і проходитиме "гілка" метро.

"Наступного року ми приступимо до розробки проектної документації. У 2022 році почнеться будівництво першої черги. В середньому на будівництво однієї станції метро йде 1 рік. Ми розуміємо, що протягом 5-6 років можна буде реалізувати першу чергу цього проекту (метро на Троєщину-прим. ред.)",- сказав Брагінський.

Популярні новини зараз
Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Стало відомо про те, що в Києві знайшли спосіб, як можна позбутися від радянської символіки. Під ударом опинилася Батьківщина-Мати і міст Патона.

Повідомляється, що в українській столиці в питанні про декомунізацію згадали Батьківщину-Матір, міст Патона, а також пам'ятник Щорсу. Там будуть поступово позбавлятися від радянської символіки.

Інститут демократичних ініціатив провів опитування, з метою з'ясувати, як українці ставляться до декомунізації, перейменування міст і вулиць. Судячи зі звіту, який опублікувала організація, багато українців не підтримують цей крок. Зокрема, 44% українців проти перейменування. Що стосується інших заходів, передбачених декомунізацією (заборона комуністичної символіки, демонтаж пам'ятників), жителі нашої країни в більшості ставляться до цього байдуже.

Нагадаємо, що на Закарпатті в місті Чоп в рамках декомунізації з молотка пішов пам'ятник Володимиру Леніну, який викупили за шалені гроші.

Також повідомлялося, що звичайний киянин одного ранку зустрів у метро звичайну людину у футболці зі Сталіним. І це не дуже добре закінчилося для другого.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.uа", представники Російської Православної церкви зажадали "переселити" тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.