Так як на період дії карантину були запроваджені суттєві обмеження на перевезення пасажирів, транспортні комунальні підприємства зазнали значних втрат бюджету.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляють на сторінці "Київпастрансу" у Facebook комунальники нагадують, що, починаючи з 23 березня вони забезпечували перевезення співробітників медичних установ, організувавши спеціальні рейси. При цьому інших рейсів в період жорсткого карантину не було, а отже, автобуси, тролейбуси і трамваї були змушені здійснювати рейси всього з парою людей в салоні. Також підприємство регулярно проводило дезінфекцію транспортних засобів і забезпечувало персонал засобами індивідуального захисту, на що теж були витрачені додаткові кошти компанії. І навіть після ослаблення карантинних заходів, коли відновився рух громадського транспорту по Києву, підприємство продовжувало обмежувати максимальну кількість пасажирів у салоні.
Також "Київський метрополітен" у своєму повідомленні на Фейсбуці звертає увагу на те, що пасажиропотік є основним джерелом доходу підприємства. І те, що з 17 березня по 25 травня метро в Києві не працювало, принесла збитки у розмірі близько 621 мільйон гривень. А це може викликати затримки зарплати працівникам підприємства, більшість з яких працює в умовах, які шкодять здоров'ю.
Нагадаємо, що
Також портал Знай.uа писав, що
Також портал Знай.uа писав,