У Києві комунальники поскаржилися до поліції на людей, які з власної ініціативи своїми силами прибирали територію міста. Про це написав активіст Єлісей Ходоловський на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, він та група його однодумців, яким набрид бруд на столичних вулицях, вирішили прибрати територію підземного переходу під площею Льва Толстого, який задля краси у радянські часи було оздоблено плитами з бежевого ракушняка.

«Цей камінь має гарний вигляд, але, на жаль, він пористий, тому його дуже легко забруднити і дуже важко відчистити», - зазначає автор посту, додаючи, що перехід перебуває на балансі КП ШЕУ Шевченківського району комунальної корпорації "Київавтодор". Все, що роблять там заради благоустрою переходу – замітають недопалки.

«Ми зібрались, щоб за допомогою міні-мийки під тиском привести це місце до ладу. Подяка та повага McDonald's та працівникам його закладу на Великій Васильківській, 22 за воду - без них цього б не трапилось», - наголошує активіст.

Фото: Єлісей Ходоловський
Фото: Єлісей Ходоловський

Популярні новини зараз

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Показати ще

Фото: Єлісей Ходоловський
Фото: Єлісей Ходоловський

Фото: Єлісей Ходоловський
Фото: Єлісей Ходоловський

Однак прибрати до кінця людям не дала співробітниця комунальної служби, яка викликала поліцію та заявила про «незаконне прибирання їх території».

Патрульні поліцейські виявилися адекватними – «подякували нам та запропонували продовжити у будній день, щоб шум двигуна не заважав навколишнім жителям». Таку версію працівниця КП ШЕУ розповіла патрульним, «бо за прибирання місцевими жителями території, яку ти погано прибираєш, можна і з посади піти».

Загалом прибирання власними силами коштувало активістам (мийка, обладнання, комплектуючі) більш ніж у тисячу євро власних коштів.

«Додав світлину злої тьоті, без дозволу якої ніхто прибирати не може!», - дописав активіст пізніше.