Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з великою відповідальністю стежать за своїми квитанціями з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що кожен із нас (дорослий українець) може допомогти вітчизняній енергосистемі та роботі наших енергетиків. Для цього необхідно навчитися розумного споживання світла.

Про це вирішили нагадати фахівці компанії Yasno в мережі Facebook.

Публікація "Yasno", скріншот: Facebook
Публікація "Yasno", скріншот: Facebook

Для того щоб підтримати енергосистему України достатньо:

Подумати про економію електроенергії.

Популярні новини зараз
Чи можуть працівники ТЦК примусово забирати чоловіків з вулиці на "перевірку": адвокат здивував відповіддю Все одно мають прибути до ТЦК, термін – до 16 червня: знятих з обліку приголомшили новиною Кожен пенсіонер повинен визначитися: українців поставили перед вибором Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей
Показати ще

Вимикати прилади в піковий годинник навантаження (з 19:00 до 22:00).

Вчасно оплачувати рахунки за електроенергію.

У Yasno наголосили, що клієнтам потрібно сплатити за світло до 20 квітня, адже це важливо для стабільної роботи енергосистеми та відновлення енергооб'єктів, пошкоджених російськими окупантами.

Тарифи на світло, скріншот: YouTube
Тарифи на світло, скріншот: YouTube

У компанії вирішили зібрати всі посилання на онлайн-сервіси оплати, щоб полегшити клієнтам пошук необхідної сторінки в інтернеті:

Сайт: https://yasno.com.ua/oplata

Мобільний додаток: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dsolutions.yasnomobile&hl=en&gl=US

Чатботи: Viber: https:/ /www.viber.com/yasnobot , Telegram: https://yasno.com.ua/

Особисті кабінети: Київ: https://kyiv.yasno.com.ua/oplata , Донецька область: https://dn.yasno .com.ua/oplata , Дніпропетровська область: https://dp.yasno.com.ua/oplata

Українські фахівці наголошують на тому, що енергосистема країни не втратила своєї цілісності і продовжує працювати стабільно навіть після масованих обстрілів з боку Росії. Проте існують важкі ситуації з енергопостачанням у деяких регіонах, зокрема у Харкові, Одесі, Криворіжжі та Миколаївщині.

Нагадаємо, тарифи на світ дотягнуть до європейського рівня: без субсидії не вижити.

Раніше повідомлялося, як правильно передати документи після перевірки лічильника.

Також, вимикання електропостачання через борги: скільки коштує повернути світло.