Деякі українські пенсіонери зможуть стати трохи багатшими в останній місяць весни. Кому можуть додати до пенсії майже 600 гривень, йдеться у публікації Пенсійного фонду України.

У травні не заплановано масштабних підвищень виплат українським пенсіонерам. Проте, деякі категорії можуть почати отримувати додаткові виплати.

Пенсіонерки. Фото: скрін youtube
Пенсіонерки. Фото: скрін youtube

Так, пенсіонери, яким у травні виповниться 80 років, зможуть отримувати вікову надбавку у розмірі 570 гривень. Щомісячна доплата призначається автоматично, а отже додатково звертатися до органів ПФУ не потрібно.

Головна умова для отримання цього бонусу: досягнення необхідного віку та пенсія з урахуванням усіх доплат та надбавок – не вище 10 340,35 гривні.

Популярні новини зараз
В Україні запропонували по-іншому давати тепло: що буде з тарифами та боргами Чи можуть працівники ТЦК примусово забирати чоловіків з вулиці на "перевірку": адвокат здивував відповіддю Ухилянтам пояснили, коли у них почнуть відбирати речі Українці можуть звільнити себе від щомісячної сплати за доставку газу: що потрібно зробити
Показати ще

Пенсіонерка, скрін: Youtube
Пенсіонерка, скрін: Youtube

Варто зазначити, що пенсіонери, яким у травні виповниться 70 років, також зможуть отримувати вікові доплати, але у розмірі 300 гривень. Тим, хто переступить вікову межу у 75 років, додатково нараховуватимуть 456 гривень.

Нагадаємо, що в Україні з 1 березня відбулася масштабна індексація пенсій, яка торкнулася майже 10 мільйонів громадян. З 1 квітня розпочався перерахунок виплат працюючим пенсіонерам, проте підвищені пенсії почнуть нараховувати їм лише з червня.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, кожному пенсіонеру підвищать індивідуально: у кого зміняться виплати.

Також наш портал інформував, надбавку дадуть після звернення до ПФУ: хтось із пенсіонерів може стати багатшим на 900 грн.

Крім того, ми писали, пенсія в Україні: як можна змінити вид виплат швидко та без проблем.