До пенсійного фонду України звернувся українець із запитанням, чи можна за маму внести добровільний внесок, щоб збільшити пенсію.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа питання
За словами представників пенсійного відомства, якщо мати вже пенсіонерка, то сплатити за неї добровільні внески неможливо. Збільшити розмір пенсійної виплати за допомогою благодійних пожертвувань.
У разі здійснення персоналізованої благодійної пожертвування 70 % суми спрямовується на виплату пенсії обраному пенсіонеру, а решта 30 % – на фінансування пенсій інших пенсіонерів,
"Тут працює багато пенсіонерів, але їм раз на два роки перерахунок, і то не за тим заробітком, який є насправді, зараз, а після виходу на пенсію" , - зазначили в коментарях.
Також прокоментували дивовижну ініціативу із благодійними внесками. Але справедливо зазначили, що у разі бажання дітей подбати про своїх батьків вони можуть це зробити 100%, не віддаючи 30% Пенсійному Фонду.
"Чергові афери від Пенсійного Фонду. А з якого дива, моя донька, наприклад, повинна віддавати 30% відсотків пожертвування вам? Якщо вона допомагає конкретно мені, то все має йти мені. Та ні... Не в образу пенсіонерам, сам пенсіонер, але чому моя дитина платячи і так до Пенсійного Фонду за своєю зарплатою, маю крім мене допомагати ще якомусь пенсіонеру... На кого вони все життя працювали? На державу та чиновників!!!!!!!!! .. Чи може це черговий спосіб підняти собі зарплати?" , - обурився пенсіонер.
"А в чому сенс? Я віддам мамі всі 100% благодійної допомоги" , – написала українка.
"А про бюрократів з Пенсійного ви не подумали? За що вони бідненькі житимуть?" , – відповів на коментар українець.
Нагадаємо, що мешканці села можуть втратити пільги: як зробити все правильно, щоб не опинитися "на нулі".
Раніше ми повідомляли, що понад 6 днів – до Пенсійного фонду: в Україні змінили термін виплати лікарняних.