В Україні різко змінилися ціни на такі популярні крупи, як рис і макарони, які є частими "гостями" на столі. Варто знати, скільки зараз коштують ці крупи і як саме змінилася їхня вартість у порівнянні з вартістю у березні 2024 року.

Відповідні дані оприлюднили на офіційному сайті Мінфіну.

Скільки коштує рис в Україні

Рис довгий

Середня ціна на такий рис в Україні сьогодні становить 55,37 гривень за 1 кілограм, хоча у березні ця крупа коштувала на 1,30 гривень дорожче. Наприклад, у Megamarket вартість рису сьогодні становить 54,60 гривень, в "Ашані" – 64,60 гривень, а ось у Metro ціна найнижча – всього 46,90 гривень за 1 кілограм.

Ціни на рис довгий в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на рис довгий в Україні. Фото: Мінфін

Рис довгий пропарений

В Україні цей рис зараз коштує, у середньому, 61,40 гривень, що майже на 2 гривні дешевше, ніж це було у березні. У Megamarket він сьогодні коштує 50,40 гривень, у Metro – 49,90 гривень, а ось в "Ашані" за 1 кілограм довгого пропареного рису потрібно віддати аж 83,90 гривень.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Ціни на рис довгий пропарений в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на рис довгий пропарений в Україні. Фото: Мінфін

Рис круглий

Цей рис у квітні на 22 копійки подорожчав, ніж у березні цього ж року, і сьогодні його вартість становить, в середньому, 70,50 гривень. У Megamarket ціна на нього становить 71,30 гривень, у Novus – 72,99 гривень, а в "Ашані" – 90,40 гривень. При цьому, в Metro він сьогодні коштує найдешевше – всього 47,30 гривень.

Ціни на рис круглий в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на рис круглий в Україні. Фото: Мінфін

Скільки коштують макарони в Україні

Сьогодні макарони пір’я, в середньому, коштують 29,53 гривень, що на 1,15 гривень дорожче, ніж у березні. У Metro за них потрібно віддати 24,90 гривень, у Novus – 22,79 гривень, а ось при поході до "Ашану" вам варто віддати за них найбільше – 40,90 гривень за 1 кілограм.

Ціни на макарони пір'я в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на макарони пір'я в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, що в Україні несподівано змінилися ціни на деякі види риби.

Як повідомляли раніше, скільки в Україні зараз коштує картопля, часник і цибуля.

Як писав "Знай" раніше, скільки сьогодні в українських супермаркетах коштують мандарини, апельсини і банани.