Українці мають можливість оскаржити надані комунальні послуги. Наприклад, не платити за холодні батареї у опалювальний сезон чи гарячу воду, яка насправді ледь тепла.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Нерідко споживачі скаржаться, що у розпал опалювального сезону їх батареї ледь теплі, а рахунки приходять із "космічними" нарахуваннями. Бувають нюанси й з іншими комунальними послугами. Нерідко постачальники самі ініціюють перерахунок, але бувають тупикові ситуації.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще

Держпродспоживслужба відновлює позапланові перевірки підприємств, що надають комунальні послуги. Водночас українцям нагадують, що підставою для перевірки може стати звернення споживача.

Батареї опалення, кадр з відео
Батареї опалення, кадр з відео

Так, якщо у споживача з'явилися вагомі причини сумніватися в якості наданих послуг, їх можна оскаржити. Найчастіше проводиться перерахунок за період, коли послуги надавалися не в повному обсязі чи неналежної якості.

Подати звернення до Держпродспоживслужби у своєму регіоні можна листом, електронною поштою або звернувшись по телефону.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, прогнози не на користь гаманців споживачів: як може змінитися тариф на електроенергію.

Також наш портал інформував, без субсидії вам не вижити: масштабне підвищення тарифів може відбутися вже у квітні.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, комуналку, пальне та продукти харчування: як подорожчало життя українців за два роки повномасштабного вторгнення.