Вже цього року у Польщі планують зобов’язати навчатись українських дітей у місцевих школах. Нововведення планують ввести разом з новим навчальним роком. Про це пише видання 24tv.ua.

Над змінами активно працює Міністерство освіти Польщі. Там говорять, що наразі неможливо достеменно перевірити, як навчаються учні в українській системі онлайн.

Діти в школі. Фото: кадр з відео
Діти в школі. Фото: кадр з відео

Йоганна Муха – заступниця міністра освіти Польщі заявила, що українських дітей не можна позбавляти освіти. При цьому додала, що чимало дітей з України навчаються в українській системі онлайн і їх точну кількість виявити просто неможливо. Тому відомство планує перевірити право на навчання.

"Треба враховувати, що частина цих дітей залишиться в Польщі, тому вони мають право на освіту, і тому ми зобов'язані забезпечити їм цю освіту", – заявила Муха.

Популярні новини зараз
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

Посадовиця акцентувала увагу на тому, що діти повинні розвивати свою ідентичність. Діти мають повні можливості вивчати українську мову.

Школа, фото: скріншот із відео
Школа, фото: скріншот із відео

"Я вважаю, що українській владі особливо цікаво щодо російськомовних українських дітей, що вони матимуть можливість вивчати українську мову в Польщі", – інформувала посадовиця.

Міністерство освіти Польщі також планує ввести зміни, щоб діти з України вивчали євроінтеграцію у місцевих навчальних закладах. Але перед цим польське відомство буде проводити консультації стосовно змін з Міністерством освіти та науки з України.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, жодних канікул: влітку українські школярі продовжать навчатися

Раніше наш портал інформував, школярів та вчителів викинуть на вулицю? Конфлікт назрівав уже кілька місяців

Також портал Знай повідомляв, українських школярів та вчителів чекають серйозні зміни: як раніше вже точно не буде