Українці нерідко скаржаться, що їм нараховують плату за електроенергію більшу, ніж вони споживають. Звідки беруться неіснуючі борги і як забути про проблему раз і назавжди, пояснили на facebook-сторінці "Чернігівобленерго".

Трапляються випадки, коли споживачі платять за електроенергію за лічильником, а потім отримують платіжки, в яких звідкись узялася заборгованість. Розбірки з постачальником послуг – останнє, чим хочеться зайнятися у вільний час, а тому вирішити проблему краще одразу та назавжди.

Платіжки за електроенергію Фото: скрін youtube
Платіжки за електроенергію Фото: скрін youtube

Так, енергетики нагадують, що навіть якщо своєчасно платити електроенергію за лічильником, то справді є шанс отримати "неправильні" платіжки. Це стосується тих споживачів, які забувають своєчасно передати покази лічильника. У такому разі сума до оплати нараховується за середнім споживанням й різниця з фактичним споживанням може бути відчутною.

Електролічильник. Фото: скрін youtube
Електролічильник. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Київстар раптово змінює тарифи: що стосується всіх абонентів Звична їжа вдарить по гаманцю: як змінилися ціни на олію, вермішель та сосиски Російський слід у київському метро? Українці знайшли те, чого не очікували на 3 роки війни "Війну не виграти, але ще є час": відомий волонтер зробив приголомшливу заяву
Показати ще

Щоб неіснуючий борг списали, слід звернутися до постачальника послуг та подати заявку на коригування показів лічильника. Надалі потрібно регулярно передавати дані про спожиту електроенергію і це убезпечить від проблем із платіжками.

Проблеми з платіжками. Фото: facebook.com/chernihiv.oblenergo
Проблеми з платіжками. Фото: facebook.com/chernihiv.oblenergo

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, у YASNO розповіли про альтернативні тарифи на світ: є шанс платити менше.

Також наш портал інформував, заплатити доведеться зі своєї кишені: працівники обленерго сповістили споживачів.

Крім того, ми писали, "Підняття неминуче": електроенергія для українців може подорожчати до 5,5 грн за кіловат.