Українці нерідко скаржаться, що їм нараховують плату за електроенергію більшу, ніж вони споживають. Звідки беруться неіснуючі борги і як забути про проблему раз і назавжди, пояснили на facebook-сторінці "Чернігівобленерго".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТрапляються випадки, коли споживачі платять за електроенергію за лічильником, а потім отримують платіжки, в яких звідкись узялася заборгованість. Розбірки з постачальником послуг – останнє, чим хочеться зайнятися у вільний час, а тому вирішити проблему краще одразу та назавжди.
Так, енергетики нагадують, що навіть якщо своєчасно платити електроенергію за лічильником, то справді є шанс отримати "неправильні" платіжки. Це стосується тих споживачів, які забувають своєчасно передати покази лічильника. У такому разі сума до оплати нараховується за середнім споживанням й різниця з фактичним споживанням може бути відчутною.
Щоб неіснуючий борг списали, слід звернутися до постачальника послуг та подати заявку на коригування показів лічильника. Надалі потрібно регулярно передавати дані про спожиту електроенергію і це убезпечить від проблем із платіжками.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, у YASNO розповіли про альтернативні тарифи на світ: є шанс платити менше.
Також наш портал інформував, заплатити доведеться зі своєї кишені: працівники обленерго сповістили споживачів.
Крім того, ми писали, "Підняття неминуче": електроенергія для українців може подорожчати до 5,5 грн за кіловат.