В Україні з 1 грудня повертаються податкові перевірки підприємців. З початку повномасштабного вторгнення їх проведення заборонили, однак влітку цього нардепи скасувати мораторій.

Про це пише Telegram-канал "Злий фіскал".

Податкова служба, фото із вільних джерел
Податкова служба, фото із вільних джерел

Хто потрапить під приціл

 1. Платники податків у сфері виробництва та/або реалізації підакцизної продукції.
 2. Платники податків у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні.
 3. Платники податків, які надають/надавали фінансові, платіжні послуги.
 4. Нерезиденти, які здійснюють/здійснювали в Україні діяльність через відокремлені підрозділи, у тому числі постійні представництва.
 5. Інші платники податків, які на основі показників, сформованих за підсумками 2021 календарного року, відповідають одному із визначених законом критеріям.

Податкова, скріншот: YouTube
Податкова, скріншот: YouTube

До планових перевірок можуть бути включені платники, які за 2021 рік:

Популярні новини зараз
У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Незабаром почнеться справжнє пекло: астролог попередила мешканців 7 міст про небезпеку Гороскоп на березень-2024 для всіх знаків Зодіаку: конфлікти Скорпіонів, обман Риб та проблеми Дів Українцям виплатять одразу 10 пенсій
Показати ще
 • мали вдвічі більшу дебіторську заборгованість ніж кредиторську;
 • мали рівень сплати податку на прибуток менший ніж 50% по галузі та ПДВ менший ніж 50% по галузі;
 • річний дохід становить понад 10 мільйонів гривень, при тому загальна сума витрат становить понад 75% суми річного доходу.

Податкова служба, фото із вільних джерел
Податкова служба, фото із вільних джерел

Для кого мораторій продовжується

З 1 грудня 2023 року діятиме мораторій на:

 • проведення документальних перевірок платників єдиного податку І та ІІ груп – до 1 грудня 2024 року;
 • проведення документальних перевірок платників податків, податковою адресою є тимчасово окуповані території та території активних/можливих бойових дій;
 • проведення фактичних перевірок за місцезнаходженням об’єктів оподаткування, які розташовані на тимчасово окупованих територіях України та територіях активних/можливих бойових дій.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, за фінансову допомогу сплатіть податки: українцям нагадали, коли прийде ДПС.

Також наш портал інформував, були аутсайдерами, а тепер найбажаніші працівники: пенсіонерам та студентам в Україні пропонують тисячі вакансій.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, взяв кредит, щоб скинутися на дрони: податківець-хабарник не сяде у в'язницю, бо допомагатиме армії.