Очікується підвищення мінімальних пенсій на 2024 рік. Гарантований розмір виплат буде підвищено в залежності від стажу та віку.

Виросте не тільки мінімальна пенсія, а і пенсія для українців які мають необхідний стаж та досягли 65 років. Згідно з змінами, вони мають отримувати в 2023 році не менше 2680 гривень, з січня по липень наступного року виплата зросте до 2840 гривень. Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Мінімальні пенсії будуть виплачуватися у декілька етапів. В наступному році з 2093 гривень пенсія сягне 2393 гривень. Після цього, в 2025 році її перерахують та додадуть ще 200 гривень. Аж в 2026 пенсія мінімальна буде становити 2774 гривні. З липня 2024 року по січень 2025 року грошей додадуть и громадяни будуть отримувати 3200 гривень.

Про те, що планується індексація пенсії розповів й Володимир Зеленський в своєму вечірньому зверненні.

Популярні новини зараз
У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам "Швиденько підлатати і на передову": ВЛК повертають на фронт поранених, приховуючи їхній стан Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще

Володимир Зеленський, фото Знай.ua
Володимир Зеленський, фото Знай.ua

Раніше Міністр соцполітики говорила, що через дію воєнного стану питання індексації пенсії залишається відкритим та не визначеним. Через це влада має повне право індексацію не проводити зовсім. Індексація може бути проведена тільки в безпечних обставинах і зі згодою міжнародних партнерів. Пенсійний Фонд також раніше повідомляв, що пенсіонерам, котрі отримують менше 3000 гривень, почали виплати допомоги від Організації Об’єднаних Націй.

Нагадаємо, портал Знай інформував, можна навіть з дивана не вставати: як дистанційно відновити пенсійне посвідчення

Раніше на порталі Знай повідомлялося, пенсіонерам обіцяли роздати безкоштовні смартфони: можете забути про "халяву"

Також, наш портал інформував, замість надбавки у 500 грн приходить всього – 30: пенсіонерам нагадали, як "вибити" своє