В Україні фіксується зниження вартості сирого молока. Так, станом на кінець квітня ціна зменшилася на 13-17 копійок, якщо порівнювати із березнем. Про це йдеться у повідомленні "Асоціації виробників молока".

Аналітики наголошують, що середня закупівельна ціна молока екстра сорту знизилася до 12,01 гривні за кілограм, без ПДВ, а це на 17 копійок дешевше, ніж першого місяця весни. Залежно від господарства, діапазон цін на цей сорт тримається в межах 10,84-12,50 гривні за кілограм. Зазначається, що межа діапазону цін знизилася на 0,2 гривні.

Молоко, скріншот: Youtube
Молоко, скріншот: Youtube

Водночас вищий сорт молока подешевшав також на 17 копійок, до 12,01 гривні за кілограм без ПДВ. Цінники на цей продукт варіюються від 10,00 до 12,10 гривні за кіло без ПДВ.

Ціни на молоко, скріншот з відео
Ціни на молоко, скріншот з відео

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

На 13 копійок подешевшало молоко першого ґатунку. Середня закупівельна ціна досягла позначки 11,54 гривні за кіло без ПДВ. Вартість трималася в межах 10,00–11,80 гривні за кіло, залежно від господарства.

Отже, середньозважений цінник усіх сортів становив 11,85 гривні за кіло без ПДВ, що на 4 копійки дешевше, ніж було у березні.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні падає ціна на яйця - курочки розпочали свою справу: ситуацію може змінити лише одне.

Також наш портал інформував, пшеничний хліб обійдеться дешевше, а батон дорожчає: супермаркети показали, як змінилися ціни на головний продукт.

Крім того, наш портал інформував, супермаркети оновили цінники на сир у перший тиждень травня: скільки буде коштувати українцям.