Необхідно нагадати нашим читачам, що в Україні з 1 квітня проводиться перерахунок пенсійних виплат пенсіонерам, які працюють. Проте є категорія українців, яка навіть за наявності 2 років стажу не може претендувати на підвищення пенсії.

Про це стало відомо завдяки нагадуванню від експертів порталу "На пенсії".

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Повідомляється, що законом України від 09 липня 2003 року № 1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі — Закон № 1058) визначено, що пенсії за вислугу років, призначені на умовах Закону України від 05 листопада 1991 року № 1788-XII "Про пенсійне забезпечення" до досягнення одержувачами пенсійного віку не перераховуються.

Іншими словами, перерахунок не буде зроблено тим, хто отримує пенсії за вислугою років і не досяг пенсійного віку – 60 років.

Популярні новини зараз
Довго розбиратись не будуть: в українців можуть відібрати частину субсидії, хто в зоні ризику ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші
Показати ще

Оформлення пенсії, скріншот: YouTube
Оформлення пенсії, скріншот: YouTube

Це стосується педагогів, медичних працівників, працівників авіації, які не досягли віку, встановленого статтею 26 Закону № 1058, та працюючі/які працювали на посадах, які не дають права на пенсію за вислугу років.

Варто зазначити, що після призначення пенсії за вислугу років пенсіонер може отримувати пенсію та працювати, окрім роботи на посадах, що дають право на пенсію за вислугу років.

Нагадаємо, колекторів можна не боятися: українцям планують полегшити умови погашення кредитів – подробиці.

Раніше повідомлялося, зачекайте два місяці? Що робити, якщо допомогу для ВПО не виплачують.

Також, нас знову обдурили? Українці за "банкоматного роумінгу" втрачають сотні гривень через Ощадбанк і Приват.