Для наших читачів, котрі уважно стежать за цінами на головні продукти харчування, є кілька важливих новин. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на капусту, картоплю та моркву.

Під кінець березня цінники на овочі не поспішають знижуватись. Наприклад, лише молода капуста за місяць подорожчала майже на 14 гривень.

Про це стало відомо завдяки інформації від аналітиків порталу Minfin, пише "Хвиля".

Супермаркет, овочі: фото Знай.ua
Супермаркет, овочі: фото Знай.ua

Вартість капусти

Молода капуста станом на 23 березня, порівняно з минулим місяцем, подорожчала з 55,26 грн/к до 69,90 грн/кг. Білокачанна капуста коштуватиме 25,59 грн/кг, тоді як минулого місяця її ще можна було придбати за 14,83 грн/кг.

Популярні новини зараз
У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" 15-річна Варвара Кошова не посоромилася і показала себе в бюстгальтері: "Навіщо?" Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю
Показати ще

Ціни на капусту, скріншот: Minfin
Ціни на капусту, скріншот: Minfin

Вартість моркви

Значно додала в ціні морква – з 31,16 грн/кг до 47,12 грн/кг. Цінник на неї коштує від 43,80 грн/кг (Ашан) до 56,90 грн/кг (МегаМаркет).

Ціни на моркву, скріншот: Minfin
Ціни на моркву, скріншот: Minfin

Вартість картоплі

Тим часом, картопля подорожчала менш значно – з 9,92 грн/кг до 10,52 грн/кг. Кілограм молодої картоплі коштуватиме 15,50 грн, а рожевої – 11,62 грн.

Ціни на картоплю, скріншот: Minfin
Ціни на картоплю, скріншот: Minfin

Варто нагадати нашим читачам той факт, що індексація пенсій має компенсувати зростання цін, проте 2022 року інфляція в Україні склала 26,6%, а пенсії за рік збільшилися менш ніж на 16%. Навіть виходячи із загальних цифр ясно, що пенсії не встигають за цінами.

Нагадаємо, ранок буде добрим: в Україні різко падають ціни на каву.

Раніше повідомлялося, в Україні дешевшають банани та лимони: які цінники виставили супермаркети.

Також, супермаркети оновили ціни на хліб, яйця та вершкове масло: що обійдеться українцям дорожче.