В Україні затвердили зміни до порядку надання допомоги щодо часткового безробіття. Про це у facebook повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

На виплату допомоги з часткового безробіття у 2023 році виділено 226 мільйонів гривень. Передбачається, що допомогу зможе отримати 21 тисяча громадян.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

У Мінреінтеграції уточнили, що перерахування коштів на виплату працівникам допомоги з часткового безробіття здійснюється регіональним центром зайнятості на поточний рахунок фізичній особі-підприємцю або роботодавцю.

У відомстві зазначили, що зміни до порядку надання допомоги з часткового безробіття передбачають спрощену процедуру підтвердження відсутності заборгованості роботодавцями та ФОП перед державним чи місцевим бюджетами. Також за новими правилами цей вид допомоги не надається, якщо щодо роботодавця чи ФОП відкрито ліквідаційну процедуру.

Популярні новини зараз
Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

"Змінами передбачено, що допомога з часткового безробіття не надається у разі, якщо щодо роботодавця або ФОП відкрито ліквідаційну процедуру або він визнає свою неспроможність своєчасно виконувати зобов'язання перед кредиторами", - йдеться у повідомленні.

Раніше портал Знай повідомляв, якщо виживати на мізерну пенсію не хочеться: два способи підняти виплати на заслуженому відпочинку.

Також наш портал інформував, як оформити довідку та виплати ВПО для себе та дитини в онлайн-режимі: інструкція від Мінреінтеграції.

Крім того, ми писали, у яких випадках військові втрачають право на компенсацію після отримання поранення чи інвалідності: важливі нюанси.