З недавнього часу виплатами субсидій займається Пенсійний фонд України, у відомстві назвали критерії, за якими субсидії не виплатять.

Як виявилося, причиною не отримати субсидію може стати те, що один із дорослих членів сімейства ніде не навчається і не працює. А якщо він працює, але офіційно отримує зарплату, нижчу за мінімальну, то сім'я допомогу все одно не отримає.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Після того, повномасштабного вторгнення кількість безробітних збільшилася, і працевлаштуватися зараз не так просто. Але саме з цієї причини можна не отримати допомогу, якої потребує домогосподарство.

Кому не варто звертатися за субсидією

Якщо у родини є квартира понад 130 квадратних метрів, або будинок з квадратурою понад 230 кв. м. Єдине, що це обмеження не стосується дитячих будинків сімейного типу, багатодітних сімей, а також сімей з трьома або більше дітьми, які перебувають під опікою та піклуванням.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Отримувачі субсидій. Фото: Youtube
Отримувачі субсидій. Фото: Youtube

У разі купівлі членами сім'ї нового автомобіля (не більше 5 років).

Якщо у домогосподарстві зареєстровано два або більше транспортних засобів, яким не більше 15 років. Це не стосується наявності причепу або мопеда.

Також слід забути про субсидію, якщо хтось із членів сім'ї протягом року перед зверненням на субсидію здійснив покупку суму понад 50 тисяч гривень.

У разі наявності депозиту на суму понад 100 тисяч гривень.

Та якщо раніше були понаднормові виплати, а сім'я їх не повернула.

Нагадаємо, ми писали, що газ коштуватиме копійки? Українців попередили про зниження цін на блакитне паливо.

Як повідомляв "Знай.ua" благодійна пенсія: як і кому з українців можна отримати незвичні виплати.

Також "Знай.ua" інформував, як українцям оформити пенсію в окупації: чітка та доступна інструкція для отримання виплат.