Соціологи визначили, що понад третина працездатних українців через війну, розв'язану путіним на території України втратили роботу.

Найбільше постраждали мешканці східних регіонів, більш ніж половина з яких залишили свій дім. Про це йдеться в комплексному порівняльному дослідженні "Як війна змінила мене та країну. Підсумки року", результати показала соціологічна група "Рейтинг".

Допомога ВПО. Фото: Youtube
Допомога ВПО. Фото: Youtube

Війна призвела до втрати роботи не менш як для третини працездатного населення, особливо складна ситуація для переселенців й мешканців зон бойових дій: половина з них втратили свою роботу. Навіть з тих, хто зміг продовжити працювати під час війни, все одно половина зазнали зменшення заробітної плати, - сказано у висновках дослідження.

Скриншот опитування
Скриншот опитування

Популярні новини зараз
Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою
Показати ще

За інформацією соціологів, наразі відчувається відновлення охочих зайнятися власною справою, оптимізм й абсолютна віра в перемогу супроводжується збитками та втратою найціннішого.

У Мінреінтеграції визначилися, що будуть надавати пріорітет у працевлаштуванні для внутрішньопереселених осіб. Також в уряді радять українцям-переселенцям сміливіше використовувати можливості урядового проєкту єРобота, звертатися до центрів зайнятості та не боятися перекваліфікації.

Також в Україні розробляють план з повернення українців з-за кордону, для відновлення інфраструктури та залучення спеціалістів, проте це планується після завершення активних бойових дій на території нашої країни.

Нагадаємо, ми писали, що як в Україні дружинам військовослужбовців підтвердити робочий стаж: важливі нюанси.

Як повідомляв "Знай.ua" частині українців зріжуть зарплату: кому підготуватися до "затягування поясів".

Також "Знай.ua" інформував, тарифи у столичному метро: скільки будуть платити за проїзд кияни.