Укласти договір на роздрібному ринку електроенергії та зміни постачальника стало простіше. Українцям повідомили про низку нововведень.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк
У повідомленні підкреслюють, що укладати договори на розподіл та постачання електрики можна буде дистанційно. Також запустять "Датахаб", де можна буде адмініструвати зміни постачальника адміністратором комерційного обліку.
Після скасування воєнного стану, постачальники електроенергії будуть зобов'язані надавати споживачам комерційні пропозиції щодо фіксованої ціни на календарний квартал та рік.
У НКРЕКП також зазначили, що ухвалення постанови сприятиме посиленню конкуренції щодо надання можливості споживачам орієнтуватися у цінових пропозиціях.
Для того, аби змінити постачальника електроенергії, треба попередити про зміни свого нинішнього постачальника. Після цього вибрати нового постачальника та укласти з ним договір у письмовій формі. Також можна подати заяву про приєднання до договору, в якому написати інформацію про персональні дані, точки та вузли комерційного обліку, так звані EIC коди тощо.
Можуть знадобитися документи, які буде вимагати новий постачальник, паспортні та податкові дані, телефон тощо.
Нагадаємо, ми писали, що у YASNO підказали корисний лайфхак зі сплати комуналки, зщоб не переплачувати.
Як повідомляв "Знай.ua" платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости.
Також "Знай.ua" інформував заплатять на 20% більше: кому і коли збільшать тарифи на комуналку.