Українцям пояснили, чи призначається субсидія на оплату комунальних послуг у тому випадку, якщо людина володіє не одним житлом.

Громадяни, у власності яких є одночасно декілька житлових приміщень, мають право на допомогу на комуналку від держави, але нюанси все ж таки є, як повідомили у Сумській міськраді.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

З вересня минулого року набули чинності зміни щодо призначення житлових субсидій. Українцям при визначенні права на отримання допомоги не враховуватимуть житло, яке внаслідок будь-яких бойових дій та під час війни з росією виявилося зруйнованим або непридатним для проживання.

Інформацію про володіння таким житлом потрібно надати відповідним органам, тобто воно має бути зареєстроване у державному реєстрі майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій.

Популярні новини зараз
Приречені на навіпголодне існування: частина стареньких буде жити на 2361 гривню Унітаз буде як новий: секретний лайфхак досвідчених господарок Українці почнуть отримувати сонячні панелі: кому пощастить не боятися відключень Daewoo Lanos "Next-Gen": нова версія народного автомобіля закохує в себе з першого погляду
Показати ще

Зруйноване майно, скріншот: YouTube
Зруйноване майно, скріншот: YouTube

Українці також можуть отримати право на субсидію, якщо органи місцевого самоврядування документально підтвердять, що житло було зруйноване або знищене.

Варто зазначити, що уряд ухвалив рішення компенсувати українцям втрачене житло не новими квартирами, житловими сертифікатами - грошима.

Раніше ми писали про те, що справлятися з комуналкою доведеться своїми силами: хто з українців може попрощатися із субсидією

Як повідомляв Знай.ua, "Може, вистачить?": Lifecell піднімає тарифи одразу на 50 грн, а люди скаржаться на відсутність зв'язку та інтернету

Також портал Знай.ua писав, що переплати за світло можна уникнути: коли потрібно передавати свідчення лічильника, щоб не віддавати зайві гроші