Деякі українці можуть претендувати на грошову підтримку від держави у розмірі 900 гривень. Ці виплати оформляються як допомога на оплату комунальних послуг і вони ніяк не впливають на субсидію. Хто і як може отримати кошти, розповіли у Міністерстві з реінтеграції окупованих територій.

Громадяни, які безкоштовно розмістили у себе внутрішніх переселенців, під час опалювального сезону мають право на виплати у розмірі 900 гривень. Ця сума виплачується за кожного поселеного переселенця. Є умови для отримання фінансової підтримки.

Гроші. Фото: скріншот youtube
Гроші. Фото: скріншот youtube

Найголовніше – відсутність боргів за комунальні послуги. Крім того, із переселенця забороняється брати кошти за оренду житла чи окремої кімнати.

Виплати, скріншот: YouTube
Виплати, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Для оформлення виплат потрібно звернутися до найближчого ЦНАПу або органу соцзахисту, надавши пакет документів власника будинку та громадян зі статусом ВПО, яких він поселив у себе. Слід пам'ятати, що коли ВПО припиняє проживання у житловому приміщенні власника або кількість поселених збільшується, то про це необхідно повідомити виконком.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, з вас – реєстрація, з них – субсидія: як безробітним українцям отримати допомогу на сплату комуналки.

Також наш портал інформував, із платіжками за комуналку доведеться справлятися самостійно: чому не всі українці отримають субсидію у 2023 році.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що українці можуть отримати по 16 тисяч гривень: хто може розраховувати на виплати і як оформити заявку.