Деякі українці можуть претендувати на грошову підтримку від держави у розмірі 900 гривень. Ці виплати оформляються як допомога на оплату комунальних послуг і вони ніяк не впливають на субсидію. Хто і як може отримати кошти, розповіли у Міністерстві з реінтеграції окупованих територій.

Громадяни, які безкоштовно розмістили у себе внутрішніх переселенців, під час опалювального сезону мають право на виплати у розмірі 900 гривень. Ця сума виплачується за кожного поселеного переселенця. Є умови для отримання фінансової підтримки.

Гроші. Фото: скріншот youtube
Гроші. Фото: скріншот youtube

Найголовніше – відсутність боргів за комунальні послуги. Крім того, із переселенця забороняється брати кошти за оренду житла чи окремої кімнати.

Виплати, скріншот: YouTube
Виплати, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Для оформлення виплат потрібно звернутися до найближчого ЦНАПу або органу соцзахисту, надавши пакет документів власника будинку та громадян зі статусом ВПО, яких він поселив у себе. Слід пам'ятати, що коли ВПО припиняє проживання у житловому приміщенні власника або кількість поселених збільшується, то про це необхідно повідомити виконком.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, з вас – реєстрація, з них – субсидія: як безробітним українцям отримати допомогу на сплату комуналки.

Також наш портал інформував, із платіжками за комуналку доведеться справлятися самостійно: чому не всі українці отримають субсидію у 2023 році.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що українці можуть отримати по 16 тисяч гривень: хто може розраховувати на виплати і як оформити заявку.