Monobank самовільно списав гроші з рахунку свого клієнта, тому він вирішив з'ясувати, як це сталося і написав негативний відгук на порталі "Мінфін".

Через цей банк повторно пройшов платіж зі списання грошей, хоча це було не за бажанням клієнта. Як розповів сам чоловік, після повернення побутової техніки за кордоном у магазин, гроші повернулися йому на карту. Проте згодом сума знову списалася. У результаті він залишився без техніки, і без грошей.

Телефон, фото grozny
Телефон, фото grozny

У клієнта попросили чек, але банку він не міг його надати.

"Був випадок з купівлею техніки за кордоном. Через пару тижнів було здійснено повернення коштів і товару. Все це було на початку травня. І потім подарунок від монобанку - списання знову за цей товар, який був повернутий і вже забутий давним-давно", - написав клієнт у відгуку.

Популярні новини зараз
У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

У monobank пояснили, що запит про взаєморозрахунок за наданою послугою/товаром може надійти, а повторне списання можливо незважаючи на інтернет ліміт і навіть із заблокованої карти, а також щоб уникнути шахрайства.

"При цьому якщо клієнт послугу/товар не отримав, банк може виставити диспут для заперечення суми списання через платіжну систему. Також клієнт може спробувати самостійно зв'язатися з організацією торгівлі", - відповів представник банку.

Відгук про роботу Монобанку, скріншот
Відгук про роботу Монобанку, скріншот

Раніше ми писали про те, що Київстар, Lifecell та Vodafone озвучили ціни за популярну послугу

Як повідомляв Знай.ua, "Смітник, мінус клієнт": "Ощадбанк" звинуватили в "крадіжці" у пенсіонерів

Також портал Знай.ua писав, які електроприлади "тягнуть" з вас гроші навіть уночі