Головний в Україні постачальник "блакитного палива", компанія-регулятор "Нафтогазу" надала своїм споживачам детальну відповідь на важливе питання. Люди цікавляться, чому не всім клієнтам, які платять за газ до 15 числа кожного місяця, приходить знижка на наступну плату за використані кубометри.

Про це стало відомо завдяки детальній відповіді компанії "Нафтогаз" на запитання незадоволеного клієнта у мережі Facebook.

Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook

"А якщо не в чатботІ оплата до 15 числа місяця? Яка вам різниця, з якого терміналу оплачує споживач? Дивно", - написав один із клієнтів компанії.

"Нафтогаз", скріншот: YouTube
"Нафтогаз", скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Все одно мають прибути до ТЦК, термін – до 16 червня: знятих з обліку приголомшили новиною Ні чим не погидують: в ухилянтів-боржників відбиратимуть останнє, в тому числі і особисті речі Чоловіків застерегли від помилки у ТЦК: читайте уважно Кожен пенсіонер повинен визначитися: українців поставили перед вибором
Показати ще

Представники "Нафтогазу" заявили, що споживачі можуть оплачувати газ у будь-який зручний для них спосіб, але додаткову знижку можна отримати при оплаті до 15 числа, а розмір знижки 1%.

Ось що відповіли представники "Нафтогазу": "Щоб отримати знижку 1%, необхідно зробити повну оплату нарахувань за попередній місяць до 15 числа поточного місяця. Оплату необхідно зробити через платіжні системи IPay, LiqPay, Портмоне, Google pay, Apple pay, ГЕРЦ і додаток Монобанку".

Також варто нагадати – у прес-службі компанії повідомляють, що від паперових рахунків та паперових квитанцій можна відмовитись швидше. З січня 2023 р. зробити це можна у чат-ботах GASUA.

Ось такими діями компанія спростить багатьом українцям життя та потребу накопичувати чи здавати на переробку стоси паперу, використаних для платіжок та квитанцій.

Нагадаємо, ціна газу змінилася, чого чекати українцям від тарифів.

Раніше повідомлялося, що Нафтогаз оголосив про зміни в 2023 році: чого чекати українцям.

Також, вибухають не тільки генератори: що робити, якщо стався витік газу.