Для наших дорогих читачів, які у кожному магазині уважно слідкують за цінниками на основні продукти харчування, є дуже важливі новини. Справа в тому, що популярні українські мережі супермаркетів підвищили ціни на картоплю, капусту та зелені огірки, а ось вартість тепличних помідорів несподівано знизилася.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків порталу Minfin, пише "Хвиля".

Згідно з відкритою статистикою, станом на 6 січня цінник на молоду картоплю підскочив до 15,90 грн/кг, тоді як минулого місяця він продавався по 11,21 грн/кг.

Ціни на картопля, скріншот: Minfin
Ціни на картопля, скріншот: Minfin

Середня вартість молодої капусти зросла з 35,40 грн/кг до 36,82 грн/кг. Її вартість коштує від 29,99 грн/кг (Новус) до 47,90 грн/кг (Ашан).

Популярні новини зараз
"Рачки – твій соціальний ліфт": скандальну чиновницю ДПСУ поперли з держслужби Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Ціни на капусту, скріншот: Minfin
Ціни на капусту, скріншот: Minfin

Цінник на гладкі огірки злетів із 89,80 грн/кг до 118,07 грн/кг. А ось звичайні огірки подорожчали із 66,95 грн/кг до 80,62 грн/кг.

Ціни на огірки, скріншот: Minfin
Ціни на огірки, скріншот: Minfin

А ось вартість червоних помідорів знизилася з 76,15 грн/кг до 74,92 грн/кг. Цінник на рожеві опустився із 123,73 грн/кг до 99,00 грн/кг.

Ціни на помідори, скріншот: Minfin
Ціни на помідори, скріншот: Minfin

Також варто нагадати той факт, що в останні дні грудня закупівельні ціни на молоко залишалися на рівні кінця листопада – на початку грудня. При цьому виробництво в Україні помітно скорочується через проблеми з електроенергією. Закупівельні ціни ще під кінець 2022 року були стабільними та середньозважена ціна трьох сортів залишилася на рівні 11,92 гривні за кіло.

Нагадаємо, чи слід заморожувати залишки їжі після святкувань: що викинути, а що можна зберегти.

Раніше повідомлялося, овочі на вагу золота: як у супермаркетах змінилися ціни на капусту, картопля та морква.

Також, у магазинах побачимо порожні полиці? Через відключення світла в Україні скорочується виробництво молока.