2023 року в Україні з'явиться нова фінансова підтримка деяких громадян. Хто із українців зможе отримувати по 4 тисячі гривень на місяць, розповідає "Пенсійний кур'єр".

Міністерство ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України запустять новий проєкт фінансової підтримки ветеранів, які отримали інвалідність І-ІІ групи. Для цієї категорії українців будуть передбачені виплати у розмірі 4 тисячі гривень на місяць. Втім, термін надання допомоги буде обмежений – 4 місяці.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

"Ветерани, які надали статус особи з інвалідністю внаслідок війни І чи ІІ групи, та відомості про які внесено до Єдиного державного реєстру ветеранів війни, зможуть отримувати грошову допомогу у розмірі 4000 грн на місяць протягом чотирьох місяців, тобто загалом 16 тис. . грн", - йдеться у повідомленні.

Соцвиплати. Фото: скрін youtube
Соцвиплати. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Шмигаль заявив про початок "другого сезону" атак на енергосистему Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Зазначається, що подати заявку на отримання допомоги можна буде в електронній формі, а на даний момент проєкт перебуває на стадії технічного доопрацювання.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, 1800 грн на руки та нові правила прийому: як в Україні з 1 січня зміняться виплати субсидій.

Також наш портал інформував, збільшення в 1200 гривень: як пенсіонерам отримати суттєву підтримку.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що з 1 січня 2023 року Нацбанк виводить з обігу деякі паперові банкноти: чи можна ходити з ними в магазин.