Для наших читачів, котрі уважно стежать за цифрами у платіжках, з'явилася важлива інформація. Справа в тому, що з 1 січня нового року підвищиться кінцева ціна світла для непобутових споживачів у середньому на 15 копійок за 1 кВт-год. Ще раз, йдеться не про домогосподарства, тож у поштову скриньку можна дивитися спокійно.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Національної комісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ).

ЛЕП. Фото: скриншо з відео
ЛЕП. Фото: скриншо з відео

Так, йдеться про збільшення тарифів на передачу електроенергії та диспетчерські послуги НЕК Укренерго, а також на розподіл е/е та послуги постачальників універсальних послуг (ПУУ) на 2023 рік.

"У результаті коригування цих тарифів середнє зростання цін на електроенергію для кінцевих непобутових споживачів становитиме близько 15 коп. за кВт-год", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Українці обурилася відсутністю зв'язку від "Київстару": "Безсовісні, неможливо поговорити" Зима буде непростою: у "Нафтогазі" розповіли, скільки доведеться платити за газ Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить" Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Регулятор додав, що коригування тарифів відбувається насамперед за рахунок виділення коштів для операторів електричних мереж на аварійне відновлення пошкоджених об'єктів електроенергетики, створення аварійного запасу обладнання та закупівлю необхідних для цього товарів та послуг.

Українці без світла, скріншот: YouTube
Українці без світла, скріншот: YouTube

"Коректування тарифів, що діють з 1 січня 2023 року, відбулося на мінімальному рівні з урахуванням необхідності забезпечення збалансованої роботи системного оператора, операторів систем розподілу, постачальників універсальних послуг та підтримання достатнього рівня стійкості енергетичної системи України", — йдеться у повідомленні. у повідомленні.

Нагадаємо, за комуналку платити не треба: частини українців скасують плату за послуги.

Раніше повідомлялося, Vodafone виправдали стрімке зростання цін на тарифи в блекаут: "Навіть у швидку не набереш".

Також, Київстар запустив дешевий тариф з інтернетом до Нового року: хто і як може підключити.