В Україні у грудні ціни на хліб вкотре "пробили" рекорд вартості. Так порівняно з листопадом ціна батона зросла майже на цілу гривню. Для наших читачів ми маємо важливу інформацію, відомі українські мережі супермаркетів оновили ціни на головний продукт.

Про це стало відомо завдяки оперативним даним від аналітиків порталу Minfin, пише "Хвиля".

Хліб. Фото: Youtube
Хліб. Фото: Youtube

Є інформація, що станом на вівторок, 13 грудня, ціна пшеничного батону цілого вагою 650 грам у середньому за найбільшими торговельними мережами склала 32,08 грн. Зростання вартості порівняно з листопадом склало 71 коп.

Зростання цін на хліб в Україні активізувалося у вересні, але зараз вартість хлібобулочних виробів пробила психологічну позначку.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку
Показати ще

У жовтні, порівняно з вереснем, середня ціна зросла на 1,71 грн. – до 31,06 грн. у листопаді на 31 коп. – до 31,37 грн., а у грудні збільшилась на 71 коп. - 32,08 грн.

Також для наших читачів є детальніша інформація. Ціни на хліб пшеничний (650 грам) у найбільших мережах супермаркетів на 12 грудня:

Megamarket - 32,16 грн.;

Novus – 31,99 грн.

Ціни на хліб, скріншот: Minfin
Ціни на хліб, скріншот: Minfin

Нагадаємо, новорічний стіл 2023 року подорожчає в половину: названі продукти, які до кінця року буде складно дістати.

Раніше повідомлялося, чи довго сидите без світла? Українцям відповіли, хто його отримує швидше за вас.

Також, стрункі та здорові, українці будуть менше їсти марних вуглеводнів? Ціна на хліб та вироби з борошна підстрибнула.