Для наших читачів, які мають відношення до керування транспортними засобами, є кілька дуже важливих новин. Справа в тому, що в зимовий період штрафні санкції за відсутність ліцензій на зберігання пального для потреб власного споживання не накладатимуться. На цьому ґрунті було багато чуток та побоювань.

Про це стало відомо завдяки заяві голови парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики України Данила Гетьманцева.

Каністра для бензину, скріншот: YouTube
Каністра для бензину, скріншот: YouTube

"Про чергову "зраду" зі штрафами за зберігання пального без ліцензії - повідомляю, що жодного штрафу на суб'єкти господарювання (крім, звичайно, АЗС, НПЗ та оптовиків) у період зими накладено не буде", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

За словами Гетьманцева, відповідні зміни буде внесено до законодавства незабаром.

Популярні новини зараз
Українцям обіцяють виплатити по $1050: які умови та на що можна витратити Заплатять на 20% більше: кому і коли збільшать тарифи на комуналку Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

"Перевірок не буде ні до, ні після змін. Тим, хто зраду розганяє, непогано було б спочатку з'ясувати, що зберігання пального не суб'єктами господарювання не тягне за собою відповідальності і зараз (до змін), так само як і зберігання підприємствами палива до 1 тонни", - прокоментував ситуацію Данило Гетьманцев.

Варто також нагадати нашим читачам, що Україна підписала Угоду про асоціацію із Євросоюзом. Одна з директив Європейського союзу припускає, що для членства в ЄС в Україні має повернутись технічний огляд транспортних засобів. Дата старту – 1 січня 2023 року.

Нагадаємо, в Україні заготовили рекордну кількість дров на зиму: тепло буде кожному.

Раніше повідомлялося, що українці в супермаркетах помітили соціально важливі продукти за новими цінами.

Також, українцям вибачать кредити на житло та транспорт: Гетьманцев розповів, кого це торкнеться.