Для всіх наших читачів, котрі давно стежать за цінами на молочну продукцію, є кілька важливих новин. Справа в тому, що українські супермаркети поділилися новими цифрами, які вписали у цінники.

Декілька місяців тому з'явилася інформація, що ферми та молокозаводи почали відчувати деякі проблеми через те, що зіткнулися з відключеннями електрики. Справа в тому, що такі виробництва потребують безперервного струму.

Про це стало відомо завдяки оперативним даним аналітиків порталу Minfin.

Молоко, скриншот: YouTube
Молоко, скриншот: YouTube

Так, згідно з відкритими даними, вартість молока наприкінці листопада для українців змінилася залежно від його жирності.

Популярні новини зараз
Про яку кашу краще забути пенсіонерам – шкоди від неї більше, ніж користі ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Ціни на молоко, скріншот: Minfin
Ціни на молоко, скріншот: Minfin

Молоко жирністю 1% за місяць подорожчало – із 36,05 грн. до 38,32 грн. за пакування об'ємом 900 мл. А от молоко жирністю 2,6% стало дешевшим – ціна знизилася з 36,47 грн. до 35,97 грн. за 900 мл.

Також важливо розповісти той факт, що з липня 2020 року, тобто вже 28 місяців поспіль, у країнах Євросоюзу зростають ціни на молоко-сировину. У першому півріччі поточного року в середньому країнами ЄС вони зросли на 20%, а в третьому кварталі ще на 10.5%. Про це повідомляють аналітики Спілки молочних підприємств України.

Аналітики Союзу молочних підприємств України прогнозують подальше зростання ціни молока-сировини у листопаді та вважають, що він може зрости до 12,0 грн/кг.

Нагадаємо, українцям показали оновлені ціни на овочі та фрукти: багато подорожчало, але є і здешевлення.

Раніше повідомлялося, різких стрибків не буде, але подорожчання неминуче: експерт розповів, що буде із цінниками на продукти.

Також, сало, нашийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям.