Один із найбільших державних українських банків "Ощадбанк", який користується популярністю лише тому, що має велику кількість "живих" відділень, де мільйони українців отримують свої законні соціальні виплати, продовжує псувати настрій своїм клієнтам.

Цього разу стало відомо, що у місті Слов'янськ (Донецька область) не вистачає готівки через те, що там працює лише один банкомат "Ощадбанку". Людям просто фізично не вистачає готівки.

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеного клієнта Ощадбанку на порталі Minfin у розділі для відгуків.

Ощадбанк Фото: скрін youtube
Ощадбанк Фото: скрін youtube

"Ощадбанк, мною 26.11.2022 на е-мейли ваш і Нацбанку надіслано скаргу на заправку банкомату у місті Слов'янськ Донецької області за адресою вул. Тараса Шевченка, 11, до якої було додано зміну. ​​У цьому зверненні на порталі Мінфіну прошу розглянути питання та вирішити його позитивно, а саме: про збільшення банкоматів у місті Слов'янськ, що направляються готівкою, оскільки одного банкомату явно недостатньо, оскільки місто повертається до мирного життя — навіть запущені електрички та потяги далекого прямування, у місті ходять маршрутки, подані газ, вода, опалення. місто під надійним захистом ЗСУ та захоплення його росіянами Слов'янську не загрожує.", - пише клієнт банку.

Популярні новини зараз
ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю
Показати ще

Відгук невдоволеного клієнта "Ощадбанку", скріншот: Minfin
Відгук невдоволеного клієнта "Ощадбанку", скріншот: Minfin

Нагадаємо, "Ощадбанк" влаштував українцеві телефонний "терор" у спробах нав'язати кредит.

Раніше повідомлялося, "Нічого не повернули": банкомати Ощадбанку "їдять" гроші українців, готівки не дочекатися.

Також, зміни у виплаті пільг: з 2023 року починають діяти нові правила.