Українці восени активно запасалися дровами на зиму. Однак не кожен має досвід, як їх правильно зберігати, щоб потім вони легко розпалювалися та добре горіли.

Зараз дровами можна розтопити камін, буржуйку та врятуватись від холоду і приготувати поїсти у разі надзвичайно ситуації. То ж їхнє зберігання особливо важливе для наступного ефективного використання. Таким чином вони максимально якісно виконуватимуть свою функцію і матимуть хорошу тепловіддачу.

А оскільки дрова займають багато місця, та не люблять вологу, то для них потрібне спеціальне місце. Основними помилками при зберіганні дров є надмірна вологість, занадто великі колоди та неправильні умови зберігання.

Дрова, скріншот з відео
Дрова, скріншот з відео

То ж врахуйте, що чим дрібніше колоди розпиляні й розколоті, тим більшою стає їх сумарна площа поверхні. Своєю чергою велика загальна площа поверхні забезпечує швидше випаровування води й швидке висихання. Найкраще дрова зберігати на південній стороні будинку.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче" Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Крім того, дрова треба складати на ізоляційну підкладку. Таким чином вам вдасться запобігти гниттю і водночас забезпечити кращу вентиляцію, а отже швидке висихання деревини. За стосом дров слід залишити люз близько 5-10 см для відводу вологи. Також вони повинні бути максимально захищені від дощу.

Як створити необхідні умови зберігання палива на зиму:

  • Не розміщуйте дрова просто на землі. Зробіть підлогу, піднявши її на 15 см над землею. Інакше нижній шар деревини буде відволожуватися;
  • Робіть стіни з хорошою вентиляцією;
  • Дах в прибудові повинен бути з ухилом, щоб не утворювався конденсат і не затримувалася волога;
  • При необхідності в запасі великої кількості дров, потрібно поставити міцну основу, яка витримає тягар.

Дрова, доставка - фото s-tehnika.com.ua
Дрова, доставка - фото s-tehnika.com.ua

Нагадаємо, за якою ціною зараз можна придбати дрова на зиму: про низьку вартість варто забути

Як повідомляв "Знай.ua", якщо у вас електроплита: як нагріти чи зварити їжу без світла у квартирі

Також "Знай.ua" писав, гріють на чверть гірше: чому ви втрачаєте тепло та гроші через ваші батареї