Для всіх українських пенсіонерів з’явилися важливі новини. Прийшов час розповісти, чому за жовтневим підвищенням пенсіонерам не доплатили за вік. Згідно з інформацією, яка вже затверджена законодавчо, компенсаційні виплати особам старше 70, 75 та 80 років виплачуються лише у тому випадку, якщо розмір пенсії менший за 10 340,35 гривні.

Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу "Хвиля".

Черга, скріншот: YouTube
Черга, скріншот: YouTube

Щодо перерахунку пенсій у жовтні, то доплати отримали далеко не всі. За даними Пенсійного фонду України, із 10,7 мільйона пенсіонерів підвищення з 1 жовтня отримали лише 2,8 мільйона людей.

Йшлося передусім про доплати тим людям, які мають повний стаж (30 років у жінок та 35 років для чоловіків) і при цьому пенсія не перевищувала трьох тисяч гривень. Найбільше доплат отримали люди віком від 70 до 74 років включно.

Популярні новини зараз
Головне за 25 березня: у Тищенка з'явився фанат, Тіна Кароль збентежила Зеленську, а Україна переходить на літній час Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Банкомат ПриватБанку обрахував українку на 9000 грн, повертати гроші відмовляються: "Повний абсурд" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Особи старші 75 років і з пенсією понад три тисячі гривень взагалі не мали отримувати жодних надбавок. Це стосується осіб молодших 65 років – їм пенсії теж не перераховували, незалежно від розміру пенсії та кількості стажу. Насправді жовтневе підвищення виявилося дуже вибірковим.

Нагадаємо, українцям назвали головну вимогу, без якої субсидії не бачити: хто може втратити шанс на виплати.

Раніше повідомлялося, що без корвалолу в магазин краще не йти: цінники на яйця знову виросли.

Також, як правильно підготувати запас води: поради, які допоможуть легко перенести відсутність найнеобхіднішого.